Autor:

Administrator Jeden

Utworzono:

18.05.2018

Derby na remis. Mimo niezłego meczu w naszym wykonaniu i zyskania jednego punktu pozostaje niedosyt, ponieważ walczyliśmy o pełną pulę.
Zaczęliśmy tak, jak zaplanowaliśmy - zdobyciem szybkiej bramki. W 16. minucie świetne długie podanie Kamila Muchy na bramkę zamienił Rafał Jabłoński. Kiedy czuć było w powietrzu drugiego gola, rzut wolny z niewielkiej odległości na bramkę zamienił zawodnik RKS. Kilka minut później sędzia liniowy nie dopatrzył się spalonego i goście wyszli na prowadzenie.

Wyrównaliśmy w 60. minucie, kiedy świetną akcję przeprowadziła "młoda gwardia" naszej drużyny. Adrian Nocoń puścił prostopadłą piłkę, do której dobiegł Sylwek Włodarski i wykończył sytuację jak należy.

Ostatnie 30 minut gry to kilka groźnych sytuacji podbramkowych naszych rywali, którzy nie przebili się już jednak przez naszą dobrze dysponowaną linię obronną, ale również nasza próba "dociśnięcia" drużyny RKSu. Ostatecznie oba zespoły dopisują sobie jeden punkt w tabeli.

Dziękujemy wszystkim obecnym na trybunach kibicom za liczne przybycie!
Za tydzień w wyjazdowym starciu w Górze Siewierskiej podejmiemy drugi zespół Klubu Sportowego Gminy Psary. Początek spotkania w niedzielę o 17:00.