Unia II Dąbrowa Górnicza - Strażak Nowa Wieś

Strażak Nowa Wieś Goście

Dąbrowa Górnicza, ul. Sportowa 1 sztuczna

Unia Dąbrowa Górnicza
Maciej Wróbel Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego poprzez wymachiwanie rękoma i wykrzykiwanie pod jego adresem słów: „…”
Strażak Nowa Wieś
Kamil Skręt Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi
Bartosz Czapla Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika, przerwanie korzystnej akcji

Marcin Dziurowicz Trener
Piotr Wróbel Kierownik drużyny
Przemysław Oklejewski Trener
Jolanta Klimczyk Fizjoterapeuta
Roman Dyraga Kierownik drużyny

KSStrażak

28.09.2017

W roli faworyta udawaliśmy się na kolejny ligowy mecz do Strzemieszyc. Sztuczna murawa, na której miał być rozegrany mecz jak wiadomo jest naszym atutem. Nieprzypadkowo nasza wyśrubowana seria zwycięstw na tym podłożu w tym sezonie w postaci jednego meczu siała postrach u przeciwników. Dodatkowo po odpadnięciu z Pucharu Polski nasze myśli (oczywiście te piłkarskie) są skierowane tylko i wyłącznie na ligę. Z takimi argumentami nie mógł polemizować żaden przeciwnik, jedynie o co mogli prosić to najniższy wymiar porażki. Niestety. Spotkał nas zimny prysznic ... na szczęście tylko w szatni po meczu. Zdobyty jeden punkt przedłuża naszą serię meczów bez porażki na sztucznym boisku do dwóch, a zdobyty punkt mimo to cieszy po poprzednich pustych przelotach.