KOLEJKA NR 1-ZGODA BYCZYNA

W PIERWSZEJ KOLEJCE SERIE-A BENIAMINEK ROZGRYWEK KS PRECZÓW BĘDZIE PODEJMOWAŁ SIÓDMĄ DRUŻYNĘ POPRZEDNIEGO SEZONU ZGODĘ BYCZYNĘ.MECZ ODBĘDZIE SIĘ W PRECZOWIE 18.08.18 GODZ. 17.ŻYCZYMY POWODZENIA

Zgoda Byczyna Jaworzno zakończyła zmagania w Sosnowieckiej Patrick A klasiena 7 miejscu z dorobkiem 52 punktów. W porównaniu z poprzednim sezonem poprawiła lokatę o jedno miejsce.

Nie ukrywam, że oczekiwania były większe – mów trener Zgody Jacek Skopowski. Po pierwszej rundzie apetyty były duże. Był moment, gdzie do drugiego miejsca premiowanego awansem brakowało nam tylko cztery punkty. W przerwie zimowej dołączyło kilku zawodników i wydawało się, że będziemy walczyć o lepszą lokatę. Zawsze pierwszy mecz w takiej sytuacji jest bardzo ważny. Niestety z młodą drużyną Górnika Sosnowiec zagraliśmy tragicznie. Straciliśmy 3 punkty.W poprzedniej rundzie wygraliśmy wszystkie mecze z drużynami, które były niżej w tabeli, ale przegraliśmy również wszystkie z czołówką. Na wiosnę z kolei potrafiliśmy wygrać z Sarnowem lub zremisować z Niwką i Brudzowicami, ale traciliśmy punkty z niżej klasyfikowanymi drużynami Przemszy czy Poręby. Reasumując, sezon pomimo tego, że oczekiwania były większe, można uznać za udany. Podziękowania dla całej drużyny, zarządu i wszystkich osób, które wspierały nasz zespół! Oby w nadchodzącym sezonie nasi zawodnicy poprawili lokatę i walczyli o najwyższe cele.
Bramki: 77 zdobyte -57 stracone, 16 wygranych, 4 remisy, 10 przegranych.
Najwięcej bramek (45!!!), zarówno w naszym zespole jak i całejPatrick A klasie zdobył Paweł Kalinowski. Gratulacje!
Drużyna w okresie przygotowawczym ma zaplanowane 5 sparingów z wymagającymi przeciwnikami.
1) MK Katowice (Liga Okręgowa Katowice) - porażka 8-2
2) Ciężkowianka Jaworzno (A klasa Chrzanów) - wygrana 2-5