JSP WARTA ZAWIERCIE

W II kolejce serie B nasza drużyna zmierzy się na własnym obiekcie z  JSP WARTĄ ZAWIERCIE.

W I kolejce drużyna z Zawiercia na własnym obiekcie uległa 0-3 (0-1) drużynie z Giebła.

Krótka relacja z spotkania (autor.JSP Warta Zawiercie)

1. kolejka "Patrick" B-Klasy 2017/2018
JSP Warta Zawiercie - KS Giebło 0:3 (0:1)

Zainaugurowaliśmy dzisiaj rozgrywki sosnowieckiej B-Klasy. Rywalem była ekipa "zza miedzy" - KS Giebło. Początek spotkania lepiej wspominać będą goście, którzy wykorzystali rzut rożny i z 5 metrów zdobyli bramkę. Wynik ten nie zmienił się do końca pierwszej połowy mimo kilku okazji z obu stron, w tym dobrze wykonanego rzutu wolnego z 30 metrów przez kapitana JSP, Adriana Otrębę, po którym piłka ocentymetry minęła okienko bramki przyjezdnych.

Druga połowa zaczęła się od mocnego akordu drużyny KS Giebło. Szybkie przeniesienie piłki spod linii bocznej, wygrane starcie fizyczne przez napastnika i pewny strzał dający już dwubramkowe prowadzenie. Na pewno nie można było odmówić naszej drużynie woli walki, lecz na przestrzeni meczu widać było różnicę między jedenastkami. Wynik ustalił w ostatnich minutach meczu skrzydłowy KS Giebło, który wykorzystał fatalny błąd przy wybiciu piłki bramkarza i plasowanym strzałem ustalił wynik meczu na 0:3.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na mecz pomiędzy KS PRECZÓW vs JSP WARTA ZAWIERCIE  który odbędzie się w niedziele 27.08.2017 r. o godz.17.00